Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"
Projektas Judėjimo džiaugsmas su "Gimnastika visiems" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

LAGV veiklos Sportas visiems festivalyje #BEACTIVE Palangoje rugsėjo 22-24 d.

Kviečiame dalyvauti kasmetiniame Sportas visiems festivalyje #BEACTIVE Palangoje 2023 m. rugsėjo 22-24 dienomis. Šiais metais LAGV organizuoja šias veiklas: masininį pasirodymą festivalio atidarymo metu (rugsėjo 23 d.), šokių festivalį konkursą "Džiaugsmo gimnastika" rugsėjo 23 d.  (konkursiniai ir nekonkursiniai pasirodymai Jūratės ir Kastyčio skvere scenoje.  Į visas LAGV veiklas būtina registruotis iš anksto (iki rugsėjo 17 d.). Platesnė informacija ir veiklų sąrašas čia:


 Šokių FESTIVALIS-KONKURSAS "DŽIAUGSMO GIMNASTIKA"Palangoje

Rugsėjo 23 d. 16.30 val. (šeštadienį)

Visus kolektyvus kviečiame į Lietuvos asociacijos "Gimnastika visiems"  Šokių FESTIVALĮ-KONKURSĄ "DŽIAUGSMO GIMNASTIKA" Palangoje (Jūratės ir Kastyčio skveras, scena)!
Čia pasirodyti galės visi, nepriklausomai nuo amžiaus ir šokio stiliaus! Sujungėme konkursą ir festivalį kartu, kad kuo daugiau miesto svečių pamatytų Jūsų paruoštus pasirodymus! 

 

DŽIAUGSMO GIMNASTIKA nuostatai
Nuostatai_džiaugsmo gimnastika 2023.pdf (655.99KB)
DŽIAUGSMO GIMNASTIKA nuostatai
Nuostatai_džiaugsmo gimnastika 2023.pdf (655.99KB)
Festivalio-konkurso "Džiaugsmo gimnastika" pasirodymų eilės tvarka