Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"

Gimnastika visiems - džiaugsmo gimnastika

 
 


KVIEČIAME DALYVAUTI!

VII festivalis "AUKSINIS AMŽIUS"


2019 m. rugsėjo mėn. 28 - 29 d., 

Paežerių dvare, Suvalkijos regiono kultūros centre

Daugiau informacijos


 


LIETUVOS KOMANDA LIETUVĄ ATSOVAVO XVI – OJE  PASAULIO GIMNASTIADOJE DORNBIRNE, AUSTRIJOJE


Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ (LAGV) komanda suburta iš Lietuvos regionų (Kauno, Šiaulių, Šilutės, Lazdijų, Veisiejų) vadovų ir sportininkų atstovavo Lietuvą Pasaulio gimnastikos federacijos (FIG) organizuojamoje 16-ojoje Pasaulio Gimnastiadoje (World Gymnaestrada 20019) Dornbirne, Austrijoje, kuris vyko 2019 m. liepos 7 – 13 dienomis.

FIG – „Gimnastika visiems“ komiteto organizuotame pasauliniame renginyje dalyvavo virš 18000 dalyvių iš 65 pasaulio valstybių. Prie puikaus organizavimo prisidėjo ir 6500 savanoriai.

Lietuvos komanda atliko savo keturis pasirodymus uždarose erdvėse: Trade Exhibition Centre Dornbirn ir Bregenzo miesto laisvalaikio erdvėje, taip pat stebėjo kitų šalių pasirodymus, kurie vyko net 9 salėse. Atsakingi LAGV VK nariai buvo pakviesti į  Japonų ir Azijos draugų nacionalinį vakarą. Pasaulio Gimnastiados renginį vainikavo įspūdingas GALA koncertas, kurį tiesiogiai filmavo Austrijos televizija.

Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ vykdomojo komiteto nariai prisijungė prie tarptautinių pasirodymų: LAGV prezidentė Vilma Povilionienė ir LAGV atsakinga sekretorė Rita Gruodytė-Račienė kartu su Tarptautine moterų vadovų komanda suburta Hillf  pasirodė Bregenzo miesto laisvalaikio erdvėje, Lietuvos delegacijos vadovas Tomas Vaitkus kartu su vyrų Tarptautine komanda, suburta Arakio Tatsuo (FIG - GfA komiteto narys - Japonija) pasirodė Japonų ir Azijos draugų nacionaliniame vakare bei GALA koncerte.

Dalyviai aktyviai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, organizatorių organizuojamuose teminiuose vakaruose, kurie skatino dalyvaujančias valstybes bendrauti ir leido pasijusti, kad tą savaitę Dornbirno mieste gyvena viena šeima.

LAGV prezidentė Vilma Povilionienė nuoširdžiai dėkoja Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ komandos pasirodymo autorei, viceprezidentei Algei Daunoravičienei.

O tarp pasirodymu laisvu laiku Gymnastrados dalyviai aplankė nykštukinę Europos valstybę Lichtenšteiną, susipažino su Dornbirno miestu, jų architektūra, urbanistika, kraštovaizdžiu. lankė muziejus, kilo į Karren ir Pfander kalnus prie Bodeno ežero.

Kelionės metu į Dornbirną Lietuvos komandos dalyviai aplankė nuostabųjį Drezdeną ir istorinę Prahą.

Kita -  XVII – oji Pasaulio Gimnastiada vyks 2023 m. Amsterdame.


 

 

PAVASARIO PRADŽIĄ PASKELBĖ „GRIAUSMAS 2019“


 Kovo 7 d. pavasario pradžią Šiaulių profesinio rengimo centre paskelbė tradicinis 13-asis Lietuvos profesinio mokymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų ir kitų įstaigų šokių kolektyvų festivalis – konkursas „Griausmas 2019“. Šis renginys yra įtrauktas į metinį LAGV veiklos planą. Į Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus renginių salę atvyko 23 šokių kolektyvai, pasirengę atlikti, pasidalinti, sušokti geriausią šiuolaikinį šokį, pašėlti su bendraamžiais, išdalinti jaunatviškas emocijas žiūrovams ir vertinimo komisijos nariams. Dalyvavo apie 400 dalyvių iš Vilniaus miesto ir rajono, Kauno, Kėdainių, Mažeikių, Telšių, Joniškio, Šiaulių miesto ir rajono.

„Griausmas 2019“ Grand Prix laimėjo Šiaulių Dainų progimnazijos šokio studija „Kosmėja“ (vadovė – Diana Maciuvienė). Jiems įteikta LAGV įsteigta Taurė.

Pirmą kartą festivalyje – konkurse dalyvavo Vilniaus gimnastikos mokyklos mažieji gimnastai  (vadovė Greta Lazauskaitė). Vaikų amžiaus grupėje kolektyvas apdovanotas I vietos Diplomu ir taure. Jiems įteikta LAGV Padėka.

Profesinio mokymo įstaigų grupėje: 
I vieta – Šiaulių profesinio rengimo centro šokių grupė „X-team“ (vadovė Irena Dunauskienė).
II vieta – Joniškio žemės ūkio mokyklos šokių grupė „Mes“ (vadovė Lina Budrienė).
III vieta – Mažeikių politechnikos mokyklos šokių grupė „Don‘t stop“ (vadovas Robertas Žlibinas).


Bendrojo ugdymo mokyklų ir kitų įstaigų grupėje:
I vieta: Kėdainių r. Krakių kultūros centro šokių grupė „For Fun“ (vadovas Mantas Pupkevičius).
I vieta: Mažeikių Gabijos gimnazijos šokių kolektyvas „Džesi“ (vadovė Simona Gargasienė).
II vieta – Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos šokių grupė „Allegro“ (vadovė Rasa Langė).
III vieta – Šiaulių moksleivių namų šiuolaikinių šokių kolektyvas „Asorti“ (vadovė Vilma Račkauskienė).

 

                                                        Renginį organizavo Šiaulių PRC šokių grupė „X-team“

 

 • Griausmas 1
 • Griausmas 10
 • Griausmas 11
 • Griausmas 12
 • Griausmas 13
 • Griausmas 2
 • Griausmas 3
 • Griausmas 4
 • Griausmas 5
 • Griausmas 6
 • Griausmas 7
 • Griausmas 8
 • Griausmas 9

 

PASAULINĖ SNIEGO DIENA 2019


Tarptautinėje Sniego dienoje 2019 dalyvavo 2411 dalyvių iš 13 miestų ir miestelių, iš 25 organizacijų. Nori sužinoti, kas ką nuveikė? Spausk ČIA


AKIMIRKOS IŠ SNIEGO DIENOS RENGINIŲ
TARPTAUTINĖ ŠOKIO DIENA 
"ŠOKAME LIETUVAI"

Šokio diena Tavo mieste

X LIETUVOS GIMNASTIADA

2018-04-12

2018 m. balandžio 7 d. Druskininkuose siautulingai prašvilpė Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ X gimnastiada, skirta Lietuvos 100 – mečiui ir Karolio Dineikos 120 – osioms metinėms. Gimnastiadoje šokių meistriškumą demonstravo kolektyvai iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Iš viso šurmuliavo daugiau nei 500 dalyvių! Lietuvių liaudies folkloro dainininkės Veronikos Povilionienės ir Varėnos lopšelio – darželio „Žilvitis“ vaikučių tautine giesme pradėta ir šėlstančio jaunimo šokių grupių masiniais šokiais baigta, gimnastiada ir vėl paliko neišdildomą įspūdį gimnastikos ir sportuojančiųjų gyvenimo istorijoje. LAGV prezidentė Irena Plioplienė ir visas organizacinis komitetas nuoširdžiai dėkoja šventės vedėjui choreografui Kęstučiui Baranauskui, visiems gimnastiados dalyviams, o ypač kolektyvų vadovams už aistringą ir nuoširdų pasirengimą šiam istoriniam įvykiui, už nuostabius pasirodymus, spinduliuojančias akis ir meile gimnastikai sklidinas širdis. Iki susitikimo Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ festivalyje Palangoje!

Danutės Junevičienės ir Antano Laukelio nuotraukos

 

LAGV seminaras...  lyg pavasario užtaisas

2018-02-26

Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ seminaras, kurio metu buvo pristatyti ir mokomi šokiai, kaip ir kasmet Palangoje vyksiančiam festivaliui „Sportas visiems“, sukvietė nerimstančios dvasios sportuotojus iš visos Lietuvos.

Asociacijos prezidentė Irena Plioplienė ir vėl negalėjo atsidžiaugti nauja Algės Daunoravičienės ir Dianos Brazauskienės sukurta kompozicija naujam masiniam pratimui.

Susižavėjimo sulaukė ir festivaliui rengiamas naujas krepšinio varžybose palaikymo komandų šokėjų masinis pasirodymas, kurio autorė choreografė Irina Šlimienė, atvykusi į seminarą net iš Palangos.

Žinoma, jog nekantriausiai buvo laukiamas pašėlusio jaunimo numylėtinis choreografas Kęstutis Baranauskas. Akimirksniu užsipildė salė, sužibo akys ir po kelių naujų judesių atkartojimo Kęstučio fanės jau įsijautė į naują šokį. „Šėlsmas“ šįkart tikrai užkariaus vasaros sezono atidarymą Palangoje.

Po jaunosios bangos antplūdžio tikra atgaiva buvo stebėti lyrišką ir nepaprastai moterišką choreografės Liudmilos Kaladienės sukurtą šokį „Lady in blue“.

„Žiema baigiasi, ačiū už tokį pavasarišką užtaisą, “ – dėkojo atsisveikindamos šokių klubų vadovės. –„Turėsime ką veikti - iki pasimatymo Palangoje!”

Danutės Junevičienės nuotraukos


Pasaulinė sniego diena 2018


 
Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems" su Lietuvos asociacija "Sportas visiems" siekdamos paskatinti aktyvų judėjimą šaltuoju metų laiku Lietuvoje, jungiasi prie Tarptautinio projekto "World snow day 2018". Todėl kviečiame VISUS, kuriems patinka sniegas, dievinančius žiemos sportą  - kartu pasimėgauti žiemiškomis dovanomis ir prisijungti prie jau trečius metus Lietuvoje vykdomos  iniciatyvos  -  Pasaulinės sniego dienos!


SNIEGO DIENOS RENGINIAI6 -asis LAGV festivalis "AUKSINIS AMŽIUS"

2017 m. rugsėjo 22-24 d.d. Latežeryje!


Auksas ir Latežeryje yra ...auksas

 

Rugsėjo 22 – osios vakarą zumbos šokio ritmu auksinio amžiaus damas išjudinęs 6 – asis Lietuvos asociacijos „Gimnastikos visiems“ festivalis „Auksinis amžius“ Latežeryje baigėsi poezija, pilvo šokiais ir mantra moteriai...

O kaip kitaip turėjo išsilieti visų dalyvių padėka lyg specialiai tądien ir visą savaitgalį spindinčiai saulei ir festivalio organizatoriams už nepaprastai kondensuotą ir intensyvų seminarų ir užsiėmimų turinį bei pastangas dalytis tuo, kas yra sukaupta mokslininkų laboratorijose, Rytų ir Vakarų dvasios ir kūno harmonijos mokyklose.

 „Auksinio amžiaus“ festivalis buvo tik vienas iš Lietuvoje vykstančių renginių, prisidedančių prie BE ACTIVE projekto, sukurto Europos komisijos iniciatyva ir šiais metais įsiliejusių į Europos sporto savaitės (09.23 – 09.30 d.) renginius. BE ACTIVE, trečius metus propaguojantis sportą ir fizinį aktyvumą ne tik moksleivių, bet ir vyresniojo amžiaus žmonių tarpe, neapsiriko pasiūlęs šiais metais judėti zumbos ritmu. Šio šokio kompoziciją sukūrusi zumba trenerė Vilija Jakubauskė ir jai talkinusios aktyviausios zumba propaguotojos trenerės Vilma Povilionienė (Kaunas) ir Giedrė Eidukevičienė (Druskininkai), palikdamos Latežerį džiaugėsi, jog čia palieka tikrai zumba užsikrėtusias sportuotojas iš įvairių Lietuvos kampelių, kurios ją propaguos grįžusios į savo miestus.

Bet svarbiausias „Auksinio amžiaus“ festivalio indėlis į mūsų visų sveikatą yra informacija, kuria nuoširdžiai pasidalijo LSMU Sporto instituto lektorius prof. A. Vainoras, daug metų skyręs širdies veiklos tyrimams. Jo paskaita apie įvairių organizmo sistemų subalansavimą, siekiant pasiekti vidinę ramybę ir harmoniją, sulaukė didelio festivalio dalyvių susidomėjimo.

Po LSMU Sporto instituto doc. A. Daunoravičienės praktinio užsiėmimo apie kvėpavimo ir atsipalaidavimo technikas, moterys dar ilgai nesitraukė nuo lektorės ir nesiskirstė, o aptarinėjo įvairias galimybes, kaip gilinti tas žinias, apie kurias tik dabar sužinojo.

O paskui šokio ir judesio, gydomosios pilvo šokio mankštos terapijos mokytoją Nijolę Stancikienę moterys skubėjo iš sporto salės į saulės nutviekstą aikštelę pušyne, kur galbūt pirmąjį kartą pabandė įsijausti į arabių moterų šokius.

Festivalio dalyvių tarpe smagu buvo matyti laikui nepavaldžias moteris iš Kauno kūno tobulinimo studijos „Guostė“(vadovė Vilma Povilionienė), Vilniaus moterų klubo „Lady Dar“(vadovė Rima Česevičienė), Kauno sveikatingumo klubo „Baltai“, Šiaulių apskrities Kužių kaimo moterų klubo „Pašėlusios kojotės“(vadovai Irena Dunauskienė ir Tomas Vaitkus), Rietavo moterų klubo „Riva“(vadovė Giedrė Žlibinienė), Kauno moterų studijos „Liudmila“(vadovė Liuda Kaladienė) ir Vilkaviškio šokių studijos „Šokantys bateliai“.

Prie jų mielai prisijungė Lietuvos pensininkų sąjungos Druskininkų miesto bendrijos „Bočiai“(pirmininkė Zita Jančiauskienė) moterų vokalinis ansamblis „Druskelė“(meno vadovė Nijolė Vindbergienė), taip darniai įsiliejęs į festivalio dvasią, jog sudainavęs melodingąsias savo dainas festivalio atidaryme, vakarop sugrįžo į klubų vakaronę, vedinas troškimo pasidalinti su visais neišdildomą įspūdį palikusiais linijiniais šokiais.

O choreografės Liudos Kaladienės sukurtas šokis „Lady in blue“, specialiai parengtas kasmet vykstančiam Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ festivaliui Palangoje, tiesiog užbūrė moteris, kurios kitądien prašėsi į repeticijas, mokėsi ir net parengė pasirodymą.

Tuo labiausiai džiaugėsi LAGV prezidentė Irena Plioplienė, kuriai po renginio iškilo dar vienas rūpestis, kaip išpildyti asociacijos narių prašymą – „Auksinio amžiaus“ festivalį rengti kasmet.

 

Tekstas - Danutės Junevičienės

Ingos Ulevičienės, Danutės Junevičienės ir Paulės Arasimavičiūtės nuotraukos.

 

Kviečiame prisijungti šokių vadovus, mokymo įstaigas, sporto klubus, bendruomenes prie Europos sporto savaitės #BEACTIVE-2017


 

Savaitė skirta skatinti žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo,būti fiziškai aktyviais.

 

#BEACTIVE - JUDĖK ZUMBA RITMU

Europos sporto savaitė – jau trečius metus Europos Komisijos vykdoma iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais. Sporto savaitės sėkmę užtikrina dalyviai ir partneriai iš Europos valstybių, dalyvaujantys #BEACTIVE projekte. Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ (LAGV) siekia atkreipti visuomenės dėmesį, kad visuomenės sveikatos formavimui didelės įtakos turi šeimos įpročiai, mokymosi, darbo aplinka, bei pasirinkta laisvalaikio praleidimo forma. Švietimo aplinkoje ir šeimoje įdiegti sportavimo ir fizinio aktyvumo įpročiai padės išugdyti aktyvesnes ateities kartas. Fizinis aktyvumas nebūtinai turi apsiriboti tik kūno kultūros pamokomis, jį galima integruoti į kitus dalykus, o taip pat naudoti pertraukose ugdymo įstaigose ir darbovietėse. Žmonėms reikia padėti suprasti, kad kasdieninė, nors ir trumpa fizinė veikla, padeda ugdyti svarbius ir gyvenime reikalingus įgūdžius nepriklausomai nuo amžiaus. Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos savo narius dirbančius įvairiose Lietuvos ugdymo, privačiose ar viešose įstaigose neabejingose visuomenės sveikatai.

Šokio, sporto, zumba mokytojus norime paskatinti būti aktyviems ir projekto pagalba pakviesti daugiau žmonų į savo užsiėmimus, siekiant padidinti visuomenės fizinį aktyvumą mūsų šalyje. Tikimės, kad šis projektas padės ir daugiau nejudrių žmonių įtraukti į aktyvią fizinę veiklą, šiuo metu visą pasaulį užvaldžiusios – ZUMBOS pagalba!

 

Judėjimo savaitė #BEACTIVE – JUDĖK ZUMBA RITMU, vykdoma Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“, vyks rugsėjo 23 - 30 dienomis akcijoje dalyvaujančiose įstaigose joms patogiu pasirinktu laiku.

 

 

 


TARPTAUTINĖ ŠOKIO DIENA 2017 m. balandžio 28 d. 

Lietuvos asociacija "GIMNASTIKA VISIEMS" džiaugiasi žiema - Pasaulinės Sniego diena 2017

 

Tarptautinė slidinėjimo federacija, populiarindama įvairias žiemos sporto šakas bei pramogas, nuo 2012 metų skelbia pramoginę Pasaulinę sniego dieną. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiamos šventės, kuriose slidinėjama, čiuožiama rogutėmis, snieglentėmis ar kaip kitaip pasidžiaugiama žiemišku oru.

2017 metais į Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ kvietimą savo regione paminėti Pasaulinę sniego dieną atsiliepė 13 organizacijų.

Renginiai vyko miestuose ir miesteliuose, o vykdomos programos buvo pačios įvairiausios: mankštos, šokiai gryname ore, lenktynės rogutėmis, slidėmis, biatlono varžybos sniego gniūžtėmis, ledo ritulio varžybos, įvairios estafetės.

Kauno mokyklos - darželio „Šviesa“ bendruomenės renginyje iškilo žiemiška skulptūra - sniego pingvinas ant snieglentės. „Tai odė žiemos sportui“ - džiaugėsi savo darbu skulptoriai Tautvilas Povilionis ir Martynas Gaubas.

Lazdijų raj. Veisiejų S. Gedos gimnazijoje jau ne pirmus metus vyko bavariškojo aisštoko varžybos, individualios bavariškojo aisštoko taiklumo rungtys, bei estafetės slidėmis ir pačiūžomis.

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos gimnazistai šoko mokytojos Giedrės Žlibinienės Pasaulinei sniego dienai sukurtą kompoziciją ir dalyvavo slidinėjimo varžybose.


 Šiais metais gamta renginių organizatorius ir dalyvius nudžiugino nuostabiu žiemišku oru!
Lietuvos asociacija “Gimnastika visiems” dėkoja gausiai dalyvavusiems Pasaulinės sniego dienos renginiuose!


 Lietuvos asociacija "GIMNASTIKA VISIEMS" tarptautiniame projekte  #BEACTIVE - JUDĖK  ŠOKIO RITMU

 

 

Rugsėjo 11 - 18 d. Europos sporto savaitę paminėjo 53 bendruomenės iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių dalyvaudamos Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ šokio atviroje pamokoje. Šokio, choreografiją sukūrė Lietuvoje jaunimo mėgstamas ir gerai žinomas choreografas Kęstutis Baranauskas. #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU šiais metais dalyvavo per 2917 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Jonavos, Šiaulių, Mažeikių, Kruonio, Joniškio, Druskininkų, Plungės, Kulautuvos, Kėdainių, Veisiejų, Lazdijų, Marijampolės, Molėtų, Ruklos, Kučiūnų kaimo, Šiaulių, Drąsučių, Gruzdžių, Meškuičių, Kėdainių, Šėtos, Panevėžio, Šilutės, Sedos, Telšių, Nemenčinės, Raudondvario, Rietavo. Šokio pamokos vyko pačiose netikėčiausiose vietose, o Panevėžyje, Rietave, Joniškyje, Lazdijuose, Marijampolėje, Mažeikiuose šokio pamokos vyko miestų aikštėse. Europos sporto savaitėje su džiaugsmu dalyvavo ir patys mažiausi ikimokyklinių ugdymo įstaigų auklėtiniai su auklėtojomis, tėveliais bei seneliais priešakyje: Druskininkų lopšelis – darželis “Bitutė”, Vilniaus rajono Marijampolio lopšelis-darželis, Vilniaus miesto lopšelis-darželis „Kaštonas”, Kėdainių lopšelio - darželio ,,Aviliukas” ir struktūrinio padalinio šeštadieninė (sekmadieninė) rusų mokykla. Šiais metais prie Europos sporto savaitės prisijungė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Kauno technologijos universiteto studentai.  Jau antrus metus #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU projekte dalyvavo, o šiais metais ir patys organizavo Kėdainių miesto ir rajono šokėjus į vieną būrį subūrė Kėdainių specialiosios mokyklos bendruomenė! Kaip ir praėjusiais metais aktyviausiai įsijungė gimnazijos ir progimnazijos: Marijampolės marijonų gimnazija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija, Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, Lazdijų rajono Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazija, Molėtų gimnazija, Kėdainių rajono Šėtos gimnazija, Šiaulių rajono Kužių gimnazijos šokių kolektyvas „Vaivorykštė“, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, Sedos Vytauto Mačernio gimnazija, Telšių “Ateities” progimnazija, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija, Telšių “Kranto” progimnazija, Raudondvario gimnazija. Aktyviai ir gausiai šokio pamokoje salyvavo pagrindinės mokyklos: Jonavos ,,Neries” pagrindinė mokykla, Jonavos ,,Lietavos” pagrindinė mokykla, Mažeikių rajono Tirkšlių Juozo Vitkaus - Kazimieraičio pagrindinė mokykla, Lazdijų rajono Kučiūnų mokykla, Telšių rajono Eigirdžių pagrindinė mokykla, Nevarėnų pagrindinė mokykla. Neabejingi šokiui buvo ir profesinių mokyklų mokiniai iš Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, Joniškio žemės ūkio mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro. Gausiai dalyvius subūrė ir kvietė bendruomenės narius judriai paminėti Europos sporto savaitę: Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialas, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras - Kuršėnai, Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro filialas - Juškonių kultūros centras, Šiaulių rajono sav. kultūros centro Meškuičių filialas, Šėtos kultūros centras. Žiūrovus savo pasirodymais džiugino šokių kolektyvai: Marijampolės Šokių kolektyvas „OPA“, „Infinity Loft“ sporto ir laisvalaikio centras, Kėdainių Šokių kolektyvas "ALTiMA", Panevėžio aerobikos ir sveikatingumo klubas "Tavo Fortūna", Panevėžio šiuolaikinių šokių studija "Šokio Oazė", Všį Sporto ir sveikatingumo centras “Atėnai”, Šiaulių rajono Kužių vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Saulė“, Šokių kolektyvas „Laisvė“, Šokių studija "Lokė", Vilniaus "Šokių akademija". Šiaulių profesinio rengimo centro šiuolaikinių šokių grupė „X – team“. Dalyvių gausa džiugino Joniškio ir Lazdijų sporto centrai. Pirmą kartą dalyvavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centas.

Projekto tikslas, kad  Europos sporto savaitės metu šokį išmoktų kuo daugiau Lietuvos žmonių puikiai įgyvendintas. Projektui pasibaigus kai kuriose mokyklose mokinių pageidavimu šokio pamokos ilgosios pertraukos metu ir toliau tęsiamos -   aktyvi šokio pamoka ilgosios pertraukos metu jau tapo tradicija.

 

 

 

Lietuvos asociacija "GIMNASTIKA VISIEMS" festivalyje   

"Sportas visiems" Palangoje 2016


2016 m. gegužės 27 – 29 d.d.  Palangoje vyko tradicinis festivalis „Sportas visiems“, kuriame  kaip ir kasmet dalyvavo ir Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“.

 

Šventės atidarymą papuošė  net keli masiniai pasirodymai - subtilumu dvelkiantis LAGV masinis pratimas 2016 (choreografija A. Daunoravičienės), neišdildomą įspūdį paliko ir K. Baranausko energija pulsuojantis masinis pratimas jaunimui.

 

LAGV prezidentė I.Plioplienė nuoširdžiai džiaugėsi, kad šiemet tradiciniame festivalyje „Sportas visiems“ dalyvavo daugiau nei 800 asociacijos narių. Šiai šventei nelieka nė vieno abejingo - kasmet dalyvių širdys pradeda plakti vienu ritmu.

Dalinamės akimirkomis: (nuotraukos parsisiųsti čia)

 

 

 

Konkursas "Džiaugsmo gimnastika"

 

 

Festivalyje kiekvienais metais vyksta ir konkursas „Džiaugsmo gimnastika“, kurį šįkart masiniais šokiais pradėjo vaikai ir moterys (pasirodymų autorės I.Slivkienė ir L.Kaladienė).

Daugiau nei 550 „Džiaugsmo gimnastika“  konkurso dalyvių šventės organizatorius ir žiūrovus džiugino ne tik išradingumu, bet ir profesionalumu.

 

Konkurso  LAUREATAI

 Tauragės  šokių klubas „AMADEUS DANCE“  ir „BROLIAI AKROBATAI“

šokis "Auksinis miražas", vadovai - Vilija Krūgelienė ir Eimantas  Elvikis

 Šilalė, šokio studija „Salto“

šokis „Kur aš - ten mano pasaulis“, vadovė Aušra Danisevičienė

Tauragės moterų grupė „LADYS SHOW“

šokis  „Laisvas laikas“, vadovė Vilija Krūgelienė

Panevėžio meninės raiškos studija

,,Tūkstantis žingsnių‘‘

šokis "Piratai", vadovė Inga Slivkienė

Panevėžio šiuolaikinių šokių studija „Šokių Oazė“

šokis "Rokeriukai", vadovė Indrė Šukė

Šilutės sporto klubas „Atėnė“

šokis „Circus night“, vadovė Inga Mikutytė

Panevėžio šokių studija "Tavo Fortūna"

šokis "Tik tau", vadovė Inga Slivkienė

Panevėžio šiuolaikinių šokių studija

Šokių Oazė“

šokis "Miškas", vadovės - Indrė Šukė ir Greta Meleškaitė

Šilalė, linijinių šokių grupė

šokis „Ispaniška rožė“, vadovė Aušra Danisevičienė

Šiaulių profesinio rengimo centro šokių grupė „X-TEAM“

šokis "Sausra", vadovė Irena Dunauskienė, choreografas K. Baranauskas

 

   TARPTAUTINĖ ŠOKIO DIENA - balandžio 29 d.


 

Balandžio 29 d. su trenksmu ir energija  tarptautinę  šokio dieną paminėjo 13 bendruomenių iš  įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių renginiuose dalyvavo per 1500 dalyvių. Šokio dienos šventėje dalyvavo darželinukai ir moksleiviai iš Kauno mokyklos – darželio „Šviesa“, Tirkšlių J. Vitkaus - Kazimieraičio pagrindinės mokyklos, gimnazistai iš Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos, Vilnaius raj. Pagirių gimnazijos, Nemenčinės Gedimino gimnazijos,  Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos. Neabejingi šokiui buvo ir profesinių mokyklų mokiniai: Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro šokių kolektyvo "Patrakėliai" šokėjai, Joniškio žemės ūkio mokyklos ir Joniškio sporto centro šokėjai. Aktyviai prisijungė Kultūros centrai ir kvietė savo bendruomenės narius įdomiai ir judriai paminėti šokio dieną: Tirkšlių kultūros centras (Mažeikiai), Šumsko skyriaus Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras (Vilniaus raj.), Šėtos kultūros centras (Kėdainiai), Šiaulių rajono Meškuičių kultūros centras ir Šiaulių rajono Naisių kultūros centras (Šiauliai) Jonavos raj. Savivaldybės kultūros centro filialai: Juškonių kultūros centras ir Liepių kultūros centras.  Džiugu, kad aktyvūs ir studentai iš LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJOS. Žiūrovus savo pasirodymais džiugino šokių kolektyvai: Kėdainių „ALTiMA“, Šėtos „SPINDULYS“ ir „Šypsena“, Juškonių „Norim dar“, Liepių „Sustok“, Rietavo „RIVA“, Mažeikių „IMPRO“, Kauno „PATRAKĖLIAI“. Renginių metu buvo gausu šokėjų pasirodymų, vyko šokių dirbtuvės, mankštos, integruotos veiklos, sušoktas ne vienas masinis šokis. Žiūrovai buvo įtraukti į aktyvią veiklą, supažindinti su įvairiais šokių stiliais o norintys galėjo prisijungti ir r pašokti.

Visi dalyviai apdovanoti  specialiai renginiui sukurtais lipdukais, vadovai pasipuošė Šokio dienai skirtais Lietuvos asociacija ”Gimnastika visiems” marškinėliais.

 

Dalinamės akimirkomis:


IX-oji Lietuvos gimnastiada


Balandžio 2 d. Kėdainių areną sudrebino džiaugsmo ir šokio šventė - IX - oji Lietuvos gimnastiada, po vienu stogu sukvietusi šokio mylėtojus  iš  įvairiausių Lietuvos kampelių - Rietavo, Plungės,  Molėtų raj., Telšių, Panevėžio,  Šiaulių, Kauno, Kėdainių ir Kėdainių raj., Vilniaus, Klaipėdos. Per 300 šokėjų žiūrovus džiugino įvairių stilių pasirodymais - aerobikos, meninės gimnastikos,  akrobatika,  gatvės, modernaus šokio, pop ir įvairių kitų. Skubame dalytis renginio akimirkomis: