Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"
Projektas Judėjimo džiaugsmas su "Gimnastika visiems" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ 2023 m. ataskaitinė – rinkiminė konferencija


2023 m. kovo 26 d. Kaune vyko Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ (toliau - LAGV) ataskaitinė – rinkiminė konferencija, kurioje buvo pristatyta 2019 – 2022 m. LAGV veikla Lietuvoje ir užsienyje, pristatyta ir patvirtinta nauja LAGV įstatų redakcija ir išrinktas LAGV vykdomasis komitetas ateinančiai 2023 – 2026 m. kadencijai.

Konferencijoje dalyvavo Lietuvos gimnastikos federacijos (LGF) prezidentas Algimantas Antanas Gudiškis ir Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ (LASV) vykdančioji direktorė Germantė Bartkutė, kurie pasidžiaugė LAGV aktyviomis veiklomis 2019 – 2022 m., įteikė Padėkos raštus LAGV prezidentei Vilmai Povilionienei ir aktyviausiems LAGV kolektyvams ir jų vadovams.
LGF prezidento padėkos už Lietuvos garsinimą tarptautiniuose renginiuose įteiktos:

 • Moterų šokių kolektyvui „LADY DAR“ ir jo vadovei Rinai Česevičienei
 • Šiaulių r. Kužių moterų šokių grupei "Daisy" ir jo vadovei Irenai Dunauskienei
 • LSMU sporto centro trenerei Dr. Algei Daunoravičienei ir jos suburtai jungtinei gimnastikos ir šokio entuziasčių iš Kauno, Vilniaus, Rietavo ir Veisiejų grupei „Su polėkiu“ grupei
 • Lietuvos pensininkų sąjungos "Bočiai" Druskininkų miesto bendrijos (vadovaujamos Pirmininkės Joanos Zitos Jančiauskienės) linijinių šokių grupės „Rudenėlis“ vadovei Laimutei Radinienei
 • Joniškio sporto centro šokių grupei „Avantiūra+“ ir vadovei Linai Budrienei.

Taip pat LGF padėka įteikta už puikų organizacinį darbą atstovaujant Lietuvos komandą 7-ąjame Europos gimnastikos „Auksinio amžiaus“ gimnastikos visiems festivalyje „Golden Age Gym Festival 2020“ .2021 m. spalio 3-8 d. Kretoje Lietuvos komandos delegacijos vadovei Laurai Žlibinaitei.
Už puikų organizacinį darbą atstovajant Lietuvos komandas XVI ojoje Pasaulio Gimnastiadoje  2019 liepos 07-13 Austrijoje ir 8-ajame Europos gimnastikos „Auksinio amžiaus“ festivalyje – „Golden Age Gym Festival 2022“  2022 m. spalio 2-7 d. Madeiroje padėka įteikta Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ narių delegacijos vadovui Tomui Vaitkui.
Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ ats. Sekretorei Ritai Gruodytei LGF padėka - už puikų organizacinį ir koordinacinį darbą bendraujant ir bendradarbiaujant su Pasaulio gimnastiados 2019 m. Austrijoje ir Europos Auksinio amžiaus festiavalių: 7-ojo „Golden Age Gym Festival 2020“ 2021 m. Kretoje ir 8-ojo „Golden Age Gym Festival 2022“  2022 m. Madeiroje organizatoriais.
LASV padėkos už nuoširdžią ir produktyvią veiklą plėtojant sportas visiems sąjūdį ir „Gimnastika visiems“ sklaidą Lietuvoje, sukurtas ryškias choreografijas Lietuvos asociacijos "Sportas visiems“ festivaliams ir respublikiniams projektams „BEACTIVE – judėk šokio ritmu“ įteiktos:

 • Šokių kolektyvui LAISVĖ ir vadovei Neringai Staškūnienei
 • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto centro trenerei dr. Algei Daunoravičienei
 • Kauno „Saulės gimnazijos“ šokių kolektyvui ir mokytojai-trenerei Dianai Brazauskienei
 • Vaikų ir jaunimo šokių studijai „Sky“ ir trenerėms Gytei Butkutei ir Ingai Mikutytei
 • Joniškio sporto centro trenerėms Linai Budrienei ir Dovilei Ramšaitei

LAGV ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje dalyvavusios, garbės Prezidentė Irena Plioplienė,  LAGV garbės narės Reda Baublienė, Danuė Baranauskienė ir Liudmila Kaladienė palinkėjo neblėstančios energijos ir ryžto naujai 2023- 2026 m. kadencijai išrinktai Prezidentei, vykdomajam komitetui ir visai asociacijai.

LAGV vienija net 39 sporto, gimnastikos klubus, šokių grupes  ir kitas organizacijas iš visos Lietuvos!

Patvirtintas 2023 – 2026 m. vykdomasis komitetas:
LAGV prezidentė - Vilma Povilionienė
LAGV atsakinga sekretorė - Inga  Ulevičienė
LAGV viceprezidentas - Tomas Vaitkus
LAGV VK nariai:

 • Algė Daunoravičienė
 • Ernesta Gurskienė
 • Neringa Kalpokaitė - Staškūnienė
 • Goda Kinderevičiūtė.