Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"

Gimnastika visiems - džiaugsmo gimnastika

 
 


5 – ASIS TARPTAUTINIS FESTIVALIS „AUKSINIS AMŽIUS“ SLOVĖNIJOJE, PORTOROŽE


2016 m. spalio 2-7 d.d Slovėnijoje, Portorože, vyko penktasis tarptautinis gimnastikos festivalis „Auksinis amžius“, kurį organizavo Slovėnijos gimnastikos federacija ir tradiciškai - Europos gimnastikos sąjunga (UEG), vykdanti šią veiklą daugiau kaip dešimtmetį - nuo 2005 m.  5-asis festivalis „Auksinis amžius“ sujungė daugiau kaip 1800 gimnastikos mylėtojų iš 18 šalių – jis buvo gausiausias per visą gyvavimo istoriją. Užburianti festivalio dvasia beveik savaitę vienijo renginio dalyvius - muzika,  judesys, džiaugsmas, bendrystė, galimybė  gilinti žinias ar atrasti save naujose srityse (festivalio dalyviams buvo organizuoti net 27 skirtingi praktiniai seminarai) ar tiesiog atsipalaiduoti bendraminčių būryje.


Šiame festivalyje Lietuvą atstovavo LAGV, subūrusi sportuotojus iš Kauno, Šiaulių, Joniškio, Rietavo, Veisiejų, o vadovavimą jungtinei komandai patikėjusi Tomui Vaitkui. Komandą sudarė trys šokėjų grupės („Su polėkiu“ (vad. Algė Daunoravičienė), „Avantiūra+“ (vad. Lina Budrienė) ir „Pašėlusios kojotės“ (vad. Irena Dunauskienė)), kurios miesto skveruose surengė nuotaikingus pasirodymus. Baigiamajame festivalio koncerte pasirodė jungtinė visų grupių komanda „Geltono kamuolio žavesiu“(choreografija Algės Daunoravičienės) „papirkusi“ ne tik žiūrovus, bet ir UEG pirmininką.


Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ dėkoja komandos vadovui T.Vaitkui, visiems dalyviams ir jų vadovams už gražius pasirodymus, gimnastikos visiems sklaidą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kitas tarptautinis „Auksinio amžiaus“ festivalis vyks 2018 m. Pesare, Italijoje. Prisijugsite prie LAGV? :)


Na, o belaukdami 2018 m. jau dabar pradėkime ruoštis 6-ajam Lietuvos gimnastikos festivaliui „Auksinis amžius“, kuris vyks rugsėjo 22-24 d.d. Latežeryje.